daně za 5 minut 12

Certifikáty společnosti EKONOM ČaS, s.r.o.

Osvědčení daňový poradce

Jana Strakošová je oprávněná vykonávat daňové poradenství podle zákona ČNR č. 525/1992 Sb., o daňovém poradenství a Komoře daňových poradců České republiky.
Daňový poradce je oprávněn poskytovat právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

 

Člen Unie Offshore Poradců ČR

Vzhledem k narůstající integraci světové ekonomiky a k postupnému začleňování českých podnikatelských subjektů do mezinárodních struktur se stále zřetelněji projevuje důležitost přístupu těchto subjektů k odborným informacím o možnostech a zákonných úpravách podnikání v dalších zemích světa. Aby české podnikatelské subjekty mohly získávat zasvěcené odborné informace o právních a daňových aspektech podnikání v jiných státech a aby si mohly zvolit svého konzultanta k těmto otázkám bez zbytečných obav, že se nejedná o profesionála, byla ustavena Unie offshore poradců ČR a k jejím stanovám je připojen tento Profesní kodex Unie offshore poradců ČR jako dodatek. Zdroj www.unieoffshore.cz

 

Likvidátor a správce konkurzní podstaty

S garancí International Education Society
© Ekonom ČaS s.r.o. 1993 - 2019, U Viaduktu 688,Mikulášovice 40779   TOPlist
webhosting Banan.cz | webdesign by mood.cz | supito.cz